mobile

BLOG

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

2021-04-02 / 21:45
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, radości w sercu i nadziei oraz samych cudownych chwil w gronie najbliższych - życzy zespół Tixon Care

CZYTAJ
Przełom w transformacji opieki zdrowotnej

2021-03-11 / 18:30
Przełom w transformacji opieki zdrowotnej

Pandemia koronawirusa znacząco przyspieszyła transformację w obszarze zdrowia w Polsce i na świecie. Teleopieka i e-zdrowie na dobre zagościły już w naszym codziennym życiu, ułatwiając zdalne leczenie oraz zmniejszenie ryzyka zakażenia COVID-19. Kolejny przełom wniesie opieka farmaceutyczna, która sprawdziła się na innych rynkach, przyczyniając się do znacznego odciążenia systemu opieki zdrowotnej, a u nas wchodzi właśnie w fazę wdrożenia.

CZYTAJ
Dla Babci i Dziadka

2021-01-21 / 09:09
Dla Babci i Dziadka

Ostatni czas pandemii koronawirusa z pewnością nie był łatwy zwłaszcza dla Seniorów, którzy w trosce o swoje zdrowie byli zmuszeni do izolacji od bliskich i przyjaciół... Patrzmy jednak optymistycznie na ten rok, licząc że szczepionka już niebawem rozwiąże ten problem. Zatem co możemy życzyć Babciom i Dziadkom w tym roku z okazji ich Święta?

CZYTAJ
Orzeł Innowacji Rzeczpospolitej

2020-11-26 / 18:12
Orzeł Innowacji Rzeczpospolitej

Z satysfakcją informujemy, że Tixon Care został wyróżniony przez jury konkursu Orzeł Innowacji w kategorii najbardziej innowacyjnych projektów startupowych z potencjałem Polska - Świat! 

CZYTAJ
2 z 2