mobile

Prezentacja Lekoster na MEDmeetsTECH

2021-12-13 / 15:43

Prezentacja Lekoster na MEDmeetsTECH

Dziękujemy wszystkim słuchaczom, którzy przyszli na prezentację #TixonCare podczas konferencji #MEDmeetsTECH 2021 w dniu 9 grudnia br. Cieszymy się, że nasz projekt #Lekoster wzbudził zainteresowanie. Dziękujemy bardzo organizatorom konferencji za możliwość podzielenia się naszym pomysłem z publicznością.

“Wierzymy, że rozwiązanie Lekoster - zgodnie z zapowiedzią prowadzącego MEDmeetsTECH - ma szansę stać się brakującym ogniwem w pracy lekarzy i farmaceutów. Jest odpowiedzią na dokonującą się transformację zdrowotną i stanowi holistyczne podejście do opieki nad pacjentem, kładąc nacisk na personalizację oraz automatyzację procesów związanych z przechowywaniem i przyjmowaniem leków przez chorych, a także dwukierunkową komunikację pacjent - farmaceuta” - powiedział Cezary Kępczyński, lider projektu Lekoster. 

Lekoster to rozwiązanie technologiczne IoT do prostego stosowania przez użytkowników w miejscu przechowywania leków, czy spersonalizowanego wykorzystania z dołączonymi pojemnikami na leki, wspierane aplikacją mobilną, która jest sercem interakcji z pacjentem. Innowacyjność rozwiązania potwierdza zgłoszenie patentowe oraz Ocena Stanu Techniki na najwyższym poziomie AAA.

Z rozwiązaniem #Lekoster możesz żyć bezpiecznie z lekami.